SMS pažintys internetu lietuvoje

Lankomiausias skelbimų portalas

Gegužės 21 d. Viso skelbimų: 2850

SMS Pažinčių svetainė, nemokama pažinčių skelbimų svetainė, kurioje be registracijos galite nemokamai patalpinti skelbimą neribotais kiekiais ir pamatyti nemokamai skelbimus

✅ Saugumas ir slaptumas garantuotas
Patalpinti skelbimąSkelbimo pašalinimas

Skelbimo talpinimasJūs esate *

(privaloma užpildyti)

Norite susipažinti su *

(privaloma užpildyti)


* Stenkitės būti raštingi ir išsamūs, taip sulauksite daugiau skambučių.

Administracija turi teisę pašalinti bet kokį netinkamą skelbimą be išankstinio įspėjimo.

Nuotraukoje negali matytis nepadorus ar įžeidžiantis turinys, narkotikai, alkoholiniai gėrimai ir t.t.Talpindamas skelbimą, tu automatiškai sutinki su naudojimosi taisyklėmis.

Dėmesio! Skelbimo talpinimas kažkieno kito vardu yra nelegalus veiksmas, kuris gali turėti rimtų teisinių pasekmių. Mūsų platforma griežtai draudžia kelti skelbimus, naudojant kitų asmenų duomenis ar pateikiant netikrą informaciją.

Norime išsamiau pabrėžti, kad šio neteisėto veiksmo pasekmės yra rimtos. Remiantis panašia byla, kurioje bauda siekė 2400 eurų, matome, kad teisėsaugos institucijos taiko griežtus baudos dydžius. Mes visapusiškai bendradarbiaujame su teisėsaugos institucijomis ir esame pasirengę perduoti visą susijusią informaciją siekiant užtikrinti teisėtumą ir saugumą mūsų bendruomenėje.

Prašome naudotis mūsų platforma sąžiningai ir atsakingai. Esame pasirengę imtis būtinų veiksmų siekiant apsaugoti mūsų bendruomenės narių teises ir užtikrinti saugią aplinką visiems naudotojams. Ačiū už supratimą ir bendradarbiavimą!
Norite, kad jūsų skelbimas būtų labiau matomas?

Pasinaudokite skelbimo paryškinimo paslauga. Jūsų skelbimas skelbimų sąrašuose būtų rodomas su oranžiniu (įprastai rodoma baltu) fonu.

Siųskite SMS žinute su tekstu GRJ2 numeriu 1398. Paslaugos kaina 0.50 EUR.
Skelbimą galima paryškinti tik su tuo numeriu, kuriuo buvo patalpintas skelbimas. Išsiuntus žinutę, visi skelbimai pagal siuntėjo numerį bus paryškinti.